Firemná identita, naming,   logotyp, branding

Pomôžeme vám vyníknuť na trhu. Vytvoríme vám firemnú identitu. Ak zakladáte firmu alebo chcete posunúť jej fungovanie na vyšší level, nie je to len obyčajný vizuál – logo alebo obrázky, ktoré tvoria vašu identitu. Firemná identita je celistvý systém prvkov, ktorým budete komunikovať do sveta. Jej neuchopenie od začiatku, môže mať úplne iný výsledok oproti tomu, čo ste chceli dosiahnuť a naopak dokáže veci skomplikovať.

Pre vašu firemnú identitu vám vytvoríme jedinečné, nápadité, ľahko vysloviteľné a zapamätateľné meno, parádne logo s prvkami príbehu, dizajn manuál s pravidlami presného použitia písma, farieb, sloganov, grafických elementov.

V jednotnom štýle vám navrhneme aj vizitky, hlavičkové papiere, letáky, polepy auta, bannery… Nepodceňte vplyvy farieb, písma, elementov a poraďte sa s nami.

Kreatíva, grafické práce
a dizajn

Základom vizuálnej reklamy je u nás kreatíva a grafický dizajn. Uvedomujeme si, že správne zvolená ikonografia, typografia, fotografia, ilustrácia a text, každodenne ovplyvňujú názory a nákupné rozhodnutia zákazníkov.

Komplexnosť umenia grafického dizajnu zahŕňa aj sledovanie nových trendov, spoločenskej situácie a technických inovácií. Aj preto je dobré obrátiť sa na skúsených profesionálov, ako sme my, ktorí majú v trendoch prehľad.

Animácie, videá

Naša agentúra je pripravená urobiť maximum pre vytvorenie reklamy, ktorá bude vaším umeleckým dielom a zároveň produktívnym nástrojom aj v oblasti animácie a videa.

Animované video
dokáže v krátkom čase pobaviť, zoznámiť, osloviť aj predať. Jasne a atraktívne odprezentuje vašu novinku v portfóliu, vaše produkty na e-shope. Osloví cieľovú skupinu na sociálnych sieťach alebo vás predstaví na obchodných stretnutiach.

V dnešnom svete digitálnych technológií je video-obsah pre váš obchodný úspech dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Poradíme vhodný formát, distribučné kanály, aby vám video prinieslo očakávané výsledky.

Packaging, polepy áut,
3D reklama

Vašu rozpoznateľnosť, dôveryhodnosť, vizuálnu identitu komunikujte zákazníkom aj na obaloch svojich výrobkov. Veríme, že obal nielen predáva, ale zároveň sa aj zákazníkom prihovára viac ako si myslíte. Pomôžeme vám pri jeho tvorbe od počiatočného konceptu až po produkciu.

Efektívny marketingový nástroj spravíme aj z vášho firemného vozidla. Vaše auto, dodávka, kamión, autobus, celá firemná flotila bude vašou reklamou, ktorou zviditeľníte svoju firmu a zlepšíte si imidž. Upútajte 3D reklamou. Spomedzi reklamných označení je 3D reklama veľmi populárnym a vyhľadávaným prvkom vďaka variabilite prevedenia.

Vyrezávame písmo, logá, grafiky do plastickej 3D podoby z rôznych materiálov ako plexisklo, komatex, polystyrén, drevo a iné. Pre efektívnu viditeľnosť vašej 3D reklamy ponúkame rôzne možnosti podsvietenia, ktoré vytvoria wow efekt, najmä v noci.

Pozrite
si tiež

Výroba reklamy

Jedinečné spôsoby,
ako ukázať ponuku ...

Tvorba webstránok

Premakaná a moderná
so SEO...

Reklamné predmety

Propagácia alebo darček
pre každú príležitosť ...

Tlač
 

Pútavé polygrafické
a tlačové médiá ...