Svetelná reklama

Svetelné reklamy patria k najpútavejšej a najatraktívnejšej forme reklamy. Naša ponuka obsahuje široké portfólio rôznych druhov reklám od jednoduchých svetelných boxov, až po zložitejšie logá a nápisy.

Pri výrobe používame najmodernejšie technológie a zostavujeme ich z komponentov popredných svetových výrobcov. Na podsvietenie sa v dnešnej dobe využívajú prevažne LED diódy.

Využívame dlhoročné skúsenosti nielen z oblasti výroby, ale aj z odbornej montáže reklamných zariadení. Neváhajte nás kontaktovať, navrhneme Vám ideálne riešenie.

Alucobondové boxy a svetelné výstrče

Vyrábame rôzne typy reklamných panelov a výstrčí pre reklamné expozície. Boxy z našej produkcie vyčnievajú z davu, upútajú zaujímavou formou, perfektným spracovaním a jedinečným dizajnom.

3D priestorové písmená

Priestorové písmená sú atraktívnou formou propagácie vašej spoločnosti, produktu alebo služby. Rozmanitosť použitých materiálov podsvietenia, prípadne nasvietenia a povrchová úprava dáva každému projektu jedinečný charakter.

Exteriérové svetelné boxy

Ak potrebujete pútavú exteriérovú reklamu nadštandardných rozmerov, tak efektným a spoľahlivým riešením je backlightový box. Samozrejmosťou je LED podsvietenie vysokosvietivými diódami.

Kazetové 3D písmená

Veľmi účinný spôsob ako spropagovať svoju firmu alebo prevádzku. Hlavnou výhodou svetelných písmen je ich atraktívny vzhľad. Podsvietenie LED diódami z nich robí energeticky úsporné a v konečnom dôsledku na údržbu lacné riešenie. Dlhá životnosť takéhoto riešenia je tiež dôvodom pre výber.

Údržba a servis svetelných reklám

V prípade potreby sme pripravení vašu svetelnú reklamu opraviť, prípadne vymeniť staré neónové osvetlenie za úsporné LED osvetlenie.