Výroba reklamy

Sme právom hrdí na náš tím. Vidieť ho pracovať v plnom nasadení je ako hľadieť do zložitého stroja, kde každá súčiastka má svoje nenahraditeľné miesto. To je obrovskou výhodou jednotky v intenzívnej starostlivosti. REKLAMNÝ SERVIS. Dokúpením nových strojov a technológií sa uzavrel kruh výroby pod jednou strechou. Proces od návrhu až po realizáciu sa skrátil na minimum, keďže sa zredukovali časové straty pri subdodávkach. Od montáže megaboardu, digitálnej tlače, po balenie a distribúciu reklamných predmetov. Toto všetko je možné vidieť naraz v jednom priestore zvanom VÝROBA REKLAMY.
Vytlačené reklamné polotovary do požadovaného tvaru vyfrézuje a nabiguje náš šampión v otáčkach – frézovací stôl KONGSBERG. Orchester výrobných virtuózov dopĺňajú rezací ploter SIGMA a dueto nažehlovačov na tričká a šiltovky značky SECABO. Priama potlač tričiek, nákupných tašiek alebo reklamných predmetov má na starosti oddelenie sieťotlače s karuselom a tepelným UV tunelom. Gravírovanie skla a vyrezávanie rôznych drevených či papierových reklamných drobností za pomoci LASER PRO Mercury len obohacuje našu širokú ponuku služieb.
Výroba, príprava a montáž majú vyhradený štedrý priestor v suteréne budovy PRO GRUP. Nenechávame nič na náhodu, a preto v náporových mesiacoch reklamnej sezóny vieme zabezpečiť brigádnikov na finalizáciu, kedy náš počet vzrastie na niekoľko desiatok.