Vyrobíme a namontujeme
3D reklamu

Vaše logo alebo rôzne nápisy v 3D prevedení ozvláštnia priestor svojou pútavosťou. Či už potrebujete dosiahnuť výnimočný efekt na recepcii, v rokovacej miestnosti  alebo v exteriéri svojej budovy, 3D nápisy vám pripravíme kamkoľvek. 

 

Zvoliť si môžete aj možnosť osvetlenia, ktoré zabezpečí vašu viditeľnosť aj v noci. Pošlite nám fotku priestoru, kde chcete 3D umiestniť a my vám spravíme zdarma vizualizáciu výsledku. Nechajte na nás grafický návrh, výrobu aj inštaláciu na náš skúsený realizačný tím. Vy sa už len kochajte výsledkom.

Navrhneme a polepíme
akýkoľvek automobil

Využite maximum svojich možností na reklamu, aj svoje firemné autá alebo iné dopravné prostriedky, ako sú dodávky, autobusy, kamióny, motorky. Budú vašu značku prezentovať všade, kde sa vyskytnú, len za náklady za samotný polep. Náš tím grafikov pripraví návrh podľa vašej predstavy a napasuje ho na konkrétny model a ročník výroby vášho vozidla. Zo širokého spektra fólií odporučíme tú správnu pre splnenie vašich požiadaviek a pripravíme vám individuálnu cenovú ponuku na mieru. Realizácia je s našimi dlhoročnými skúsenosťami, vlastnou a obratnou výrobou, spoľahlivá a bezproblémová.

Náš ploter, laser a fréza
vyrežú pre vás čokoľvek

Moderné technológie a automatizácia nám zabezpečujú dokonalú výrobu a šetria čas. Vytlačené reklamné polotovary – tabule, bannery, podložky, nálepky, krabičky a mnoho iného – z rôznych materiálov, do požadovaných tvarov vyfrézuje a nabiguje náš šampión v otáčkach frézovací stôl KONGSBERG. Rezanú reklamu z fólií, papiera, lepenky alebo plotrované rezané etikety špeciálnych tvarov zvládne náš rezací ploter SIGMA. Gravírovanie skla a vyrezávanie rôznych drevených či papierových reklamných drobností za pomoci LASER PRO Mercury len obohacuje našu širokú ponuku služieb.

Preferujete osobný kontakt?

Radi vám poradíme osobne. Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky, napíšte nám mail alebo nás navštívte osobne. Pon-Pia 7:30-16:00, v iných časoch nás kontaktuje emailom.

0915 944 173

E-mail: viliam.bdzoch@progrup.sk
Nájdete nás na adrese: Zvonárska 2886/30A, 052 01 Spišská Nová Ves

Pozrite
si tiež

Grafické štúdio

Originalita a vlastný
štýl, to je TO…

Tvorba webstránok

Premakaná a moderná
so SEO...

Reklamné predmety

Propagácia alebo darček
pre každú príležitosť ...

Tlač
 

Pútavé polygrafické
a tlačové médiá ...