Info

Materiály na stiahnutie a odpovede na otázky.

Materiály na stiahnutie:

Prijímame aj hotové dáta na tlač a výrobu. Dáta je potrebné mať pripravené podľa požiadaviek do tlače, ktoré si môžete STIAHNUŤ TU. V prípade, že dodané tlačové dáta nebudú spĺňať uvedené požiadavky, vyhradzujeme si právo účtovať minimálnu sadzbu grafických prác, nutných na úpravu pred tlačou.

Stiahnutie nášho loga povoľujeme jednotlivcom alebo organizáciám, ktoré nás požiadajú o povolenie na jeho použitie. Jedná sa zvyčajne o partnerské marketingové a propagačné aktivity.

Rôzne verzie nášho loga si môžete STIAHNUŤ TU.

Na výber je naozaj široký výber reklamných predmetov. Náš základný katalóg si môžete STIAHNUŤ TU. Reklamné predmety sa odlišujú od predmetov z bežných obchodov tým, že sú materiálovo prispôsobené na potlač.
Webstránku vám radi vytvoríme alebo redizajnujeme vašu aktuálnu do moderného vzhľadu. V prvom rade je dôležité upresniť vašu predstavu komplexne, a to vyplnením web briefu, ktorý si môžete STIAHNUŤ TU. Následne sa vieme na základe neho stretnúť a určiť stratégiu tvorby webstránky a cenovú ponuku.

Často sa nás ešte pýtate:

Termín sa určuje individuálne. Našou snahou je vyhovieť zákazníkom a ich potrebám vzhľadom na naše aktuálne výrobné kapacity. Preto niekedy viete mať vyrobené veci aj na druhý deň alebo o týždeň alebo aj o dva týždne, či mesiac, samozrejme v závislosti od veľkosti a počtu. Svoj termín preto vždy konzultujte s manažérom alebo asistentkou vopred a v dostatočne potrebnom predstihu.

Okrem klasickej tlače na rôzne hrúbky papiera tlačíme aj na doskové a rolované materiály. Z doskových materiálov používame najčastejšie dibond, komatex (plast), kappa dosky a plexi sklo. Pri rolovaných materiáloch ide väčšinou o banery, samolepiace fólie, obrazové plátna, one way vision – dierované fólie na okná, podlahové fólie a magnetické fólie.

Reklamné predmety sa objednávajú z veľkoskladov, kedy je potrebné rátať s tým, že nie vždy ich tu máme na druhý deň. Z niektorých skladov trvá dodanie predmetov k nám aj viac týždňov. Následne je u nás naplánovaná potlač týchto predmetov, ktorá v závislosti od počtu tiež môže trvať určitý čas. Ďakujeme, že chápete, že nie sme e-shop so skladom, ale vyrábame vám všetky predmety na mieru.

Vždy sa ohľadom orientačného termínu dodania informujte vopred.

Áno. Minimálny počet záleží od typu predmetu a typu jeho potlače.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.