Sieťotlač textilu

Sieťotlač je postup, kedy farba prechádza cez sieťotlačiarenské sito, aby sa dostala na textilný povrch. Tento proces umožňuje vytvoriť jasnú a presnú grafiku na rôznych textilných materiáloch, ako sú tričká, mikiny a ďalšie. Jedná sa o veľmi kvalitnú ručnú prácu s vysokou pridanou hodnotou.

Vyšívanie textilu

Vyšívaním sa logo alebo grafika strojovo vkladá šitím do textilného materiálu. Tento proces umožňuje vytvoriť veľmi pekné jednoduché ale aj detailné grafiky na rôznych textilných materiáloch ako sú napríklad tričká, mikiny, šiltovky, rôzne nášivky a podobne. Veľkou výhodou je trvácnosť vyšitej grafiky ako aj luxusný look hotového reklamného textilu.

Sieťotlač reklamných materiálov

Sieťotlač sa môže použiť aj na iné materiály, ako sú napríklad igelitové tašky, dáždniky, zapaľovače, škrabky na ľad, diáre a podobne. Tento proces je podobný sieťotlači textilu. Veľkou výhodou je, že sa jedná o ručnú prácu s veľmi kvalitným a trvácnym výsledkom. Je vhodná pre kvalitnejšie a drahšie materiály. Alebo materiály pre ktoré nie je vhodný popis laserovým gravírovaním.

Tampónová potlač

Pri tampónovej potlači sa farba nanáša na tampón a následne sa prenesie na predmet. Umožňuje potláčať predmety s rôznymi tvarmi a zakrivenými povrchmi, ako sú perá, ceruzky, kľúčenky a mnoho iných.

Nažehľovanie textilu

Pomocou tepla a tlaku sa hotové logá alebo nápisy aplikujú na textilné materiály. Nažehľovanie umožňuje rýchlu a jednoduchú personalizáciu textilných predmetov, ako sú pracovné odevy, tričká, textilné tašky, šiltovky.

Gravírovanie laserom

Vysokú presnosť detailov zabezpečí gravírovanie. Logá a nápisy sa gravírujú do rôznych materiálov, ako sú kovové predmety, drevo alebo sklo. Táto technológia umožňuje vytvárať trvalé a esteticky hodnotné označenia.

Označovanie samolepkami

Označovanie samolepkami umožňuje aplikovať logá a nápisy na rôzne predmety pomocou špeciálnych samolepiek. Táto technológia je rýchla a jednoduchá a umožňuje personalizáciu rôznych predmetov, ako sú napríklad zápisníky, diáre, sady reklamných predmetov a podobne.

Sublimácia

Sublimačná potlač je jedna z najlepších a najkvalitnejších spôsobov tlače, ktorá sa používa pri výrobe beachflagov, vlajok, športových dresov, tričiek, šnúrok na krk, plechových a keramických hrnčekov, termosiek a podobne.

Potrebujete poradiť?

Naša Danka je pripravená zodpovedať vaše otázky ohľadom výberu a potlače reklamných predmetov. Neváhajte sa opýtať 😉 telefonicky, mailom alebo osobne v pracovných dňoch od 7:30 do 16:00 h.

0907 060 617

E-mail: dana.buzova@progrup.sk
Nájdete nás na adrese: Zvonárska 2886/30A, 052 01 Spišská Nová Ves

Pozrite
si tiež

Výroba reklamy

Jedinečné spôsoby,
ako ukázať ponuku ...

Tvorba webstránok

Premakaná a moderná
so SEO...

Svetelná reklama

Svieťte všetkým
štýlovo ...

Tlač
 

Pútavé polygrafické
a tlačové médiá ...

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.