Náš tím

Základom úspechu je dobrá spolupráca. Preto sme jeden tím a spojením svojich síl vám tak vieme poskytnúť profesionálny servis s vždy kvalitným a originálnym riešením. Od začiatku po koniec sa o priebeh vašej požiadavky postarajú naši manažéri.

PRVÝ KONTAKT

Naši
manažéri

Aktívne s vami budú komunikovať a snažiť sa zistiť čo najviac o vašich požiadavkách a pretaviť ich do zadaní, ktorým nič nechýba. Zadania odkomunikujú s realizačným tímom a ustrážia vám deadliny.

Ing. Miloslav Bdžoch

konateľ spoločnosti

+421 (0) 905 952 760
milo.bdzoch@progrup.sk

Ing. Marek Sitko

account manager

+421 (0) 907 953 591
marek.sitko@progrup.sk

SPÁJAME SILY

Realizačný
tím

Naši grafici
a dizajnéri,
„kreatívci“

Vždy pripravení tvoriť
grafiku so srdcom.
10 členov kreatívnej družiny urobí z vašej myšlienky umenie. Títo naši umelci naozaj majú predstavivosť, fantáziu a k tomu vedia ovládať grafické softvéry. Ideálna kombinácia 🙂

IT oddelenie a web developeri

Ajťáci z IT oddelenia sa starajú o funkčnosť softvérov, hardvérov, techniky a zároveň o bezpečnosť vašich dôležitých dát. Sú pripravení naprogramovať a tiež spravovať vaše webové stránky a e-shopy.

Tlač
a výroba

Na veľkosti nezáleží. Profesionálny prístup si vyžadujú malé vizitky a reklamné predmety, ale aj veľké 3D nápisy. Každý výrobok prechádza rukami tímu dlhoročne skúsených a kvalitných ľudí v našej výrobe.

Montážny tím

Profesionálne montáže a polepy v interiéri alebo exteriéri vám zabezpečí náš montážny tím. Rád zdoláva každodenné výzvy v podobe špecifických podkladov, výrezov, výšok a počasia.
Výsledok stojí za to.

SPÁJAME SILY

Aby to
fungovalo

CEO riaditeľ

Miloslav Bdžoch je zakladateľom a riaditeľom spoločnosti. Má už dlhoročné skúsenosti s vedením firmy. Jeho silnou stránkou sú obchod a ekonomika, avšak poradiť a usmerniť vie aj v oblasti marketingu či grafického dizajnu.

Sekretariát

Pri vstupe vás privíta naša vždy usmiata Ľubka. Vyzdvihnete si u nej vaše hotové výrobky. Ak niečo potrebujete vyrobiť, nasmeruje vás na tú správnu osobu.
Pri konzultáciách a stretnutiach
s nami vám urobí výbornú kávičku.

Ekonomické
a fakturačné
oddelenie

Čísla a poriadok v účtovných dokladoch majú pod kontrolou naše usmievavé a vždy ochotné kolegynky. Ich drobnohľadu nič neujde.

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.