Maloformátová tlač

Vizitky

Lorem ipsum dolor sit amet.

Letáky

Lorem ipsum dolor sit amet.

Plagáty

Lorem ipsum dolor sit amet.

Veľkoformátová tlač

Reklamné banery

Lorem ipsum dolor sit amet.

Reklamné tabule

Lorem ipsum dolor sit amet.

Roll-up

Lorem ipsum dolor sit amet.

Fotoobraz na plátne

Lorem ipsum dolor sit amet.

Obraz na pvc doske

Lorem ipsum dolor sit amet.

Obraz na hliníkovej doske

Lorem ipsum dolor sit amet.

Potrebujete tlačiť nízky
počet letákov, plagátov,
vizitiek?

Naša digitálna tlačiareň sa o to postará. Už žiadne vaše podujatia, služby, akcie neostanú nepovšimnuté, ak ich spropagujete a zviditeľníte v tlačenej forme. V brilantnej ostrosti a farebnosti vám vyrobíme:

V prípade väčšieho počtu
kusov, preradíme na ofset

Veľké reklamné kampane s vysokými nákladmi printových médií sú vhodné na ofsetovú tlač, ktorej výhodou je prvotriedna kvalita a úspornosť, bohaté, pestré farby a hodnoverné obrázky. Na rozdiel od digitálnej tlače umožňuje aj tlač tzv. priamych farieb (PANTONE). Každá z týchto farieb má presné číselné označenie a presný pomer miešania odtieňov, čo je dôležité napr. pri tlači logotypov, kde je nutné dodržať vždy rovnakú farebnosť.

Billboardy, banery a rôzne
veľkoformátové tlače
vybaví náš latex a durst

Technológia veľkoformátovej tlače vám umožní prezentovať sa naozaj vo veľkom. Či už ide o billboard, veľkoplošný polep auta alebo výkladu, reklamný baner, jednoducho rozsiahle plochy, vieme si poradiť. Veľkoplošná digitálna tlačiareň Durst OMEGA pracuje na princípe UV technológie, ktorá potláča prakticky všetky druhy papiera, fólií, bannerov, plastov (komatex, kapaplast, x-foam, lexan, plexisklo), dreva, plexiskla a dibondu. Samostatnou kapitolou je latexová tlačiareň HP, ktorá okrem bežných rolovaných materiálov zvláda aj potlač textilu vďaka kompatibilným atramentom.

Banery a tabule

Najobľúbenejšie formy zviditeľnenia sa. Chcete sa zákazníkom ukázať, o niečom výnimočnom ich informovať alebo ich nasmerovať, v priestoroch vašej firmy alebo aj mimo nej? Pútavé banery a tabule vám splnia tento účel a sú dostupné pre každého. Zvýšia povedomie o vašej firme a budete mať možnosť získať viac nových potenciálnych zákazníkov. Poradíme vám s výberom vhodného materiálu s ohľadom na vašu plochu a cieľ, ktorý chcete plošnou reklamou dosiahnuť.

Pozrite
si tiež

Výroba reklamy

Jedinečné spôsoby,
ako ukázať ponuku ...

Tvorba webstránok

Premakaná a moderná
so SEO...

Reklamné predmety

Propagácia alebo darček
pre každú príležitosť ...

Svetelná reklama

Svieťte všetkým
štýlovo ...

Cenová ponuka

Zavolajte, pošlite e-mail alebo vyplňte nasledujúci formulár a budeme vám odpovedať do 24 hodín.