Web stránka je často prvým kontaktom vašej značky so zákazníkom. Jej vizuálny štýl má byť jedinečný, pútavý, moderný a prehľadný, aby mohol byť v konečnom dôsledku vašim online predajcom a zároveň jasným predstaviteľom vašej značky a jej stratégie.

Priebeh našej spolupráce

Neváhaj nás osloviť

Spoločný briefing

UX návrh, wireframe

UI návrh web dizajn

Development, programovanie

Postaráme sa o chod

Neváhaj nás osloviť

Nie je nič ľahšie, ako sa nám nezáväzne ozvať. Náš tím vám ochotne poskytne odpovede na vaše otázky a nasmeruje vás.

Spoločný briefing

Na začiatku budeme od vás potrebovať čo najpresnejšie informácie o vašej firemnej identite, zanalyzujeme vaše potreby a očakávania o požadovanom  vzhľade webu, jeho rozsahu, cieľoch a funkciách.


Po vyplnení Web briefu buď osobne alebo online spoločne doladíme všetky potrebné špecifikácie pre základ vašej stránky a dohodneme sa na cene.

Vyplnený web brief nám zašlite emailom.

UX návrh, wireframe

Úvodný návrh štruktúry (wireframe) prispôsobujeme správaniu používateľov a funkčnosti webovej stránky. Usilujeme sa definovať každú sekciu, obsah a funkčnosť intuitívne tak, aby sme používateľa smerovali a vyvolali u neho akciu, ktorú požadujete.

UI návrh, web dizajn

Po akceptácii wireframu je na rade vizuálne spracovanie v súlade s vizuálnou identitou vašej značky, aktuálnymi trendami v segmente a vašimi špeciálnymi požiadavkami, ktoré prechádza dvomi kolami pripomienok.

Najskôr navrhneme dizajn homepage a vybranú podstránku – navrhne sa typografia, farebná schéma, kontrast, vzhľad prvkov. Po vašom spätnom feedbacku sa následne môžeme presunúť do ďalšej fázy. Výsledkom má byť návrh, ktorý vzbudí vo vás príjemné pocity z webu.

Development,
programovanie

V tejto fáze začnú na vývoji vášho webu pracovať programátori na základe schváleného návrhu dizajnu stránky. Statický dizajn preklopia do dynamických HTML šablón, doplnia interaktívne animované elementy, vytvoria všetky potrebné databázy, na ktoré napájajú obsah či formuláre, zaoberajú sa otázkami bezpečnosti a rýchlosti webu. Nakoniec je samozrejmosťou, že web prechádza aj potrebnou optimalizáciou pre mobilné zariadenia.

 

Vo finále sa webstránka posledný krát testuje, overuje sa funkčnosť pred spustením a následne migruje na cieľový hosting a je vám „odovzdaná“.

Postaráme sa o chod

Web stránka je živý organizmus, o ktorý sa treba starať a zveľaďovať ho. Jej publikovaním naša práca nekončí.

Pre správne fungovanie je dôležitá pravidelná aktualizácia systémov, modulov, obsahu a prispôsobenie požiadavkám doby. Sme pripravení pomôcť vám so správou, rozširovaním webu a akýmikoľvek úpravami. Na nášho web editora sa môžete vždy spoľahnúť.

Pozrite
si tiež

Grafické štúdio

Originalita a vlastný
štýl, to je TO…

Výroba reklamy

Jedinečné spôsoby,
ako ukázať ponuku ...

Reklamné predmety

Propagácia alebo darček
pre každú príležitosť ...

Tlač
 

Pútavé polygrafické
a tlačové médiá ...